Watchdog Live (7.x-1.0) - en to da translation catalogue (9 entries)

en: enabled
da: aktiveret

en: Disable
da: Deaktivér

en: Update interval
da: Opdateringsinterval

en: seconds
da: sekunder

en: Live settings
da: Driftsindstillinger

en: missing
da: mangler

en: About
da: Om

en: available
da: tilgængelig

en: Optional features
da: Valgfri funktioner
