Watchdog Live (7.x-1.0) - en to el translation catalogue (5 entries)

en: enabled
el: ενεργοποιημένο

en: Disable
el: Απενεργοποίηση

en: Update interval
el: Συχνότητα ενημέρωσης

en: About
el: Περί

en: Optional features
el: Προαιρετικά χαρακτηριστικά
