Watchdog Live (7.x-1.0) - en to et translation catalogue (5 entries)

en: enabled
et: lubatud

en: Disable
et: Keela

en: Update interval
et: Uuenduste intervall

en: About
et: Programmist

en: Optional features
et: Valikulised võimalused
