Watchdog Live (7.x-1.0) - en to eu translation catalogue (5 entries)

en: enabled
eu: gaituta

en: Disable
eu: Ezgaitu

en: Update interval
eu: Eguneratzeko tartea

en: About
eu: (r)i buruz

en: Optional features
eu: Hautazko ezaugarriak
