Watchdog Live (7.x-1.0) - en to fi translation catalogue (6 entries)

en: enabled
fi: käytössä

en: Disable
fi: Poista käytöstä

en: Update interval
fi: Päivitysväli

en: seconds
fi: sekuntia

en: About
fi: Tietoja

en: Optional features
fi: Lisäominaisuudet
