Watchdog Live (7.x-1.0) - en to fr translation catalogue (9 entries)

en: enabled
fr: activé

en: Disable
fr: Désactiver

en: Update interval
fr: Fréquence des mises à jour

en: seconds
fr: secondes

en: missing
fr: manquant

en: About
fr: À propos

en: available
fr: disponible

en: Optional features
fr: Fonctionnalités optionnelles

en: Tooltips
fr: Infobulles
