Watchdog Live (7.x-1.0) - en to he translation catalogue (6 entries)

en: enabled
he: פעיל

en: Disable
he: השבתה

en: Update interval
he: תדירות עדכון

en: missing
he: חסר

en: About
he: אודות

en: Optional features
he: תכונות אפשריות
