Watchdog Live (7.x-1.0) - en to hi translation catalogue (6 entries)

en: enabled
hi: सक्रिय

en: Disable
hi: असक्रीय करें

en: Update interval
hi: नवीनीकरण अन्तराल

en: seconds
hi: क्षण

en: About
hi: के बारे में

en: Optional features
hi: वैकल्पिक सुविधाएं
