Watchdog Live (7.x-1.0) - en to hr translation catalogue (5 entries)

en: enabled
hr: omogućeno

en: Disable
hr: Onemogući

en: Update interval
hr: Raspored osvježenja

en: About
hr: Opis

en: Optional features
hr: Proizvoljna svojstva
