Watchdog Live (7.x-1.0) - en to hu translation catalogue (9 entries)

en: enabled
hu: engedélyezett

en: Disable
hu: Letiltás

en: Update interval
hu: Frissítési időköz

en: seconds
hu: másodperc

en: missing
hu: hiányzó

en: About
hu: Leírás

en: available
hu: elérhető

en: Optional features
hu: Választható lehetőségek

en: Tooltips
hu: Eszköztippek
