Watchdog Live (7.x-1.0) - en to it translation catalogue (7 entries)

en: enabled
it: attivato

en: Disable
it: Disattiva

en: Update interval
it: Intervallo di aggiornamento

en: seconds
it: secondi

en: About
it: Informazioni

en: available
it: disponibile

en: Optional features
it: Funzioni opzionali
