Watchdog Live (7.x-1.0) - en to kn translation catalogue (5 entries)

en: enabled
kn: ಸಕ್ರಿಯಗೊಂಡಿದೆ

en: Disable
kn: ಅಶಕ್ತಗೊಳಿಸು

en: Update interval
kn: ಅಪ್ಡೇಟ್‌ನ ನಡುವಿನ ಅಂತರ

en: seconds
kn: ಸೆಕಂಡುಗಳಿಗೆ ವಿಭಜಿಸು

en: About
kn: ಕುರಿತು
