Watchdog Live (7.x-1.0) - en to lv translation catalogue (5 entries)

en: enabled
lv: iespējots

en: Disable
lv: Atspējot

en: Update interval
lv: Atjaunināšanas intervāls

en: About
lv: Par

en: available
lv: pieejams
