Watchdog Live (7.x-1.0) - en to nl translation catalogue (14 entries)

en: enabled
nl: ingeschakeld

en: Disable
nl: Uitschakelen

en: Update interval
nl: Bijwerkinterval

en: seconds
nl: seconden

en: Live settings
nl: Live-instellingen

en: missing
nl: ontbrekend

en: About
nl: Over

en: available
nl: beschikbaar

en: Optional features
nl: Optionele functionaliteit

en: ENABLED
nl: Ingeschakeld

en: DISABLED
nl: Uitgeschakeld

en: <a href="@bt_module">BeautyTips Module</a>
nl: <a href="@bt_module">BeautyTips-module</a>

en: not installed and/or disabled
nl: niet geïnstalleerd en/of uitgeschakeld

en: not needed
nl: niet nodig
