Watchdog Live (7.x-1.0) - en to oc translation catalogue (7 entries)

en: enabled
oc: activat

en: Disable
oc: Desactivar

en: Update interval
oc: Frequéncia de las mesas a jorn

en: seconds
oc: segondas

en: missing
oc: mancant

en: About
oc: A prepaus

en: Optional features
oc: Foncionalitats opcionalas
