Watchdog Live (7.x-1.0) - en to pl translation catalogue (8 entries)

en: enabled
pl: włączone

en: Disable
pl: Wyłącz

en: Update interval
pl: Czas między aktualizacjami

en: seconds
pl: sekundy

en: missing
pl: brakujące

en: About
pl: O stronie

en: Optional features
pl: Dodatkowe funkcjonalności

en: DISABLED
pl: WYŁĄCZONE
