Watchdog Live (7.x-1.0) - en to ru translation catalogue (9 entries)

en: enabled
ru: включено

en: Disable
ru: Отключить

en: Update interval
ru: Интервал обновления

en: seconds
ru: секунд

en: Live settings
ru: Текущие настройки

en: missing
ru: отсутствует

en: About
ru: Информация

en: available
ru: доступно

en: Optional features
ru: Дополнительные функции
