Watchdog Live (7.x-1.0) - en to sk translation catalogue (7 entries)

en: enabled
sk: povolené

en: Disable
sk: Vypnúť

en: Update interval
sk: Interval aktualizácie

en: seconds
sk: sekundy

en: missing
sk: chýba

en: About
sk: Informácie o

en: Optional features
sk: Voliteľné vlastnosti
