Watchdog Live (7.x-1.0) - en to sv translation catalogue (7 entries)

en: enabled
sv: aktiverad

en: Disable
sv: Inaktivera

en: Update interval
sv: Uppdateringsintervall

en: seconds
sv: sekunder

en: About
sv: Om

en: available
sv: tillgänglig

en: Optional features
sv: Valfria funktioner
