Watchdog Live (7.x-1.0) - en to tr translation catalogue (6 entries)

en: enabled
tr: etkin

en: Disable
tr: Devre dışı bırak

en: Update interval
tr: Güncelleme aralığı

en: seconds
tr: saniye

en: About
tr: Hakkında

en: Optional features
tr: İsteğe bağlı özellikler
