Watchdog Live (7.x-1.0) - en to uk translation catalogue (11 entries)

en: enabled
uk: увімкнено

en: Disable
uk: Вимкнути

en: Update interval
uk: Періодичність оновлення

en: seconds
uk: секунд(и)

en: Live settings
uk: Поточні настроювання

en: missing
uk: відсутнє

en: About
uk: Про модуль

en: available
uk: доступно

en: Optional features
uk: Додаткові можливості

en: Tooltips
uk: Підказки

en: DISABLED
uk: ВИМКНЕНО
