Watchdog Live (7.x-1.0) - en to vi translation catalogue (6 entries)

en: enabled
vi: bật

en: Disable
vi: Tắt

en: Update interval
vi: Tần suất cập nhật

en: seconds
vi: giây

en: About
vi: Giới thiệu

en: Optional features
vi: Những tính năng tuỳ chọn
