Watchdog Live (7.x-1.0) - en to be translation catalogue (5 entries)

en: enabled
be: уключана

en: Disable
be: Выключыць

en: Update interval
be: Інтэрвал абнаўлення

en: About
be: Аб

en: Optional features
be: Дадатковыя адметнасці
