Watchdog Live (7.x-1.0) - en to de translation catalogue (8 entries)

en: enabled
de: aktiviert

en: Disable
de: Deaktivieren

en: Update interval
de: Aktualisierungsintervall

en: seconds
de: Sekunden

en: missing
de: fehlt

en: About
de: Über

en: available
de: Verfügbar

en: Optional features
de: Optionale Funktionen
