Watchdog Live (7.x-1.0) - en to fa translation catalogue (5 entries)

en: enabled
fa: فعال

en: Disable
fa: غیرفعال

en: Update interval
fa: فاصله به‌روزرسانی

en: About
fa: درباره

en: Optional features
fa: امکانات اختیاری
