Watchdog Live (7.x-1.0) - en to gl translation catalogue (7 entries)

en: enabled
gl: activado

en: Disable
gl: Desactivar

en: Update interval
gl: Intervalo de actualización

en: seconds
gl: segundos

en: missing
gl: perdido

en: About
gl: Información

en: Optional features
gl: Características opcionais
