Watchdog Live (7.x-1.0) - en to id translation catalogue (6 entries)

en: enabled
id: hidup

en: Disable
id: Non-fungsikan

en: Update interval
id: Interval pembaruan

en: missing
id: hilang

en: About
id: Tentang

en: Optional features
id: Fitur pilihan
