Watchdog Live (7.x-1.0) - en to is translation catalogue (5 entries)

en: enabled
is: virkt

en: Disable
is: Afvirkja

en: Update interval
is: Uppfærslutíðni

en: seconds
is: sekúndur

en: About
is: Um
