Watchdog Live (7.x-1.0) - en to ja translation catalogue (6 entries)

en: enabled
ja: 有効

en: Disable
ja: 無効

en: Update interval
ja: 更新間隔

en: seconds
ja: 秒

en: About
ja: アバウト

en: Optional features
ja: オプション機能
