Watchdog Live (7.x-1.0) - en to ro translation catalogue (7 entries)

en: enabled
ro: activat

en: Disable
ro: Dezactivare

en: Update interval
ro: Interval de actualizare

en: seconds
ro: secunde

en: missing
ro: lipsește

en: About
ro: Despre

en: Optional features
ro: Funcționalități opționale
