Watchdog Notifier (7.x-1.1) - en to bg translation catalogue (8 entries)

en: Delete
bg: Изтриване

en: Type
bg: Тип

en: Added
bg: Добавено

en: Severity
bg: Строгост

en: Month
bg: Месец

en: Other
bg: Други

en: Minutes
bg: Минути

en: Watchlist
bg: Списък за наблюдение
