Watchdog Notifier (7.x-1.2) - en to cs translation catalogue (18 entries)

en: Delete
cs: Smazat

en: Type
cs: Typ

en: Email Address
cs: E-mailová adresa

en: Error
cs: Chyba

en: Severity
cs: Vážnost

en: Warning
cs: Varování

en: Month
cs: Měsíc

en: Other
cs: Jiné

en: Hour
cs: Hodina

en: Notice
cs: Oznámení

en: Minutes
cs: Minuty

en: Debug
cs: Ladění

en: Scheduling
cs: Plánování

en: Only
cs: Pouze

en: All messages
cs: Všechny zprávy

en: Emergency
cs: Stav nouze

en: Alert
cs: Upozornění

en: Critical
cs: Kritický
