Watchdog Notifier (7.x-1.2) - en to is translation catalogue (6 entries)

en: Delete
is: Strika

en: Type
is: Slag

en: Error
is: Feilur

en: Severity
is: Álvarsemi

en: Month
is: Mánaður

en: Other
is: Annað
