Watchdog Notifier (7.x-1.2) - en to he translation catalogue (17 entries)

en: Delete
he: מחיקה

en: Type
he: סוג

en: Error
he: שגיאה

en: Added
he: התווסף

en: Severity
he: חוּמרה

en: Warning
he: אזהרה

en: Month
he: חודש

en: Other
he: אחר

en: Hour
he: שעה

en: Notice
he: הודעה

en: Minutes
he: דקות

en: Debug
he: אתר באגים

en: Scheduling
he: תזמון

en: All messages
he: כל ההודעות

en: Emergency
he: חירום

en: Alert
he: אתרעה

en: Critical
he: קריטי
