Watchdog Notifier (7.x-1.2) - en to ja translation catalogue (18 entries)

en: Delete
ja: 削除

en: Type
ja: タイプ

en: Email Address
ja: メールアドレス

en: Error
ja: エラー

en: Severity
ja: 重大度

en: Warning
ja: 警告

en: Month
ja: 月

en: Other
ja: その他

en: Hour
ja: 時

en: Notice
ja: 注意

en: Minutes
ja: 分

en: Debug
ja: デバッグ

en: Scheduling
ja: スケジューリング

en: Only
ja: 限定

en: All messages
ja: 全てのメッセージ

en: Emergency
ja: 緊急

en: Alert
ja: 警告

en: Critical
ja: 重大な
