Watchdog Notifier (7.x-1.2) - en to ug translation catalogue (6 entries)

en: Delete
ug: ئۆچۈرۈش

en: Type
ug: تىپى

en: Error
ug: خاتالىق

en: Severity
ug: مۇھىملىقى

en: Month
ug: ئاي

en: Other
ug: باشقا
