Watchdog Notifier (7.x-1.2) - en to uk translation catalogue (20 entries)

en: Delete
uk: Видалити

en: Type
uk: Тип

en: Email Address
uk: Адреса електронної пошти

en: Error
uk: Помилка

en: Added
uk: Додано

en: Severity
uk: Важливість

en: Warning
uk: Попередження

en: Month
uk: Місяць

en: Other
uk: Інше

en: Hour
uk: Година

en: Notice
uk: Сповіщення

en: Minutes
uk: Хвилини

en: Debug
uk: Зневадження

en: Scheduling
uk: Планування

en: Only
uk: Тільки

en: All messages
uk: Всі повідомлення

en: Emergency
uk: Аварійна ситуація

en: Alert
uk: Застереження

en: Critical
uk: Критична ситуація

en: Informational
uk: Інформаційні
