Watchdog Notifier (7.x-1.2) - en to vi translation catalogue (17 entries)

en: Delete
vi: Xóa

en: Type
vi: Kiểu

en: Email Address
vi: Địa chỉ Email

en: Error
vi: Lỗi

en: Added
vi: Đã thêm

en: Severity
vi: Mức độ

en: Warning
vi: Cảnh báo

en: Month
vi: Tháng

en: Other
vi: Khác

en: Hour
vi: Giờ

en: Minutes
vi: Phút

en: Debug
vi: Tìm lỗi

en: Scheduling
vi: Lên lịch sao lưu

en: Only
vi: Chỉ

en: All messages
vi: Tất cả các thông báo

en: Alert
vi: Báo động

en: Critical
vi: Nghiêm trọng
