Watchdog Notifier (7.x-1.3) - en to ru translation catalogue (18 entries)

en: Delete
ru: Удалить

en: Type
ru: Тип

en: Error
ru: Ошибка

en: Added
ru: Добавлено

en: Severity
ru: Важность

en: Warning
ru: Предупреждение

en: Month
ru: Месяц

en: Other
ru: Другое

en: Hour
ru: Час

en: Notice
ru: Уведомление

en: Minutes
ru: Минуты

en: Debug
ru: Отладка

en: Scheduling
ru: Планирование

en: Only
ru: Только

en: All messages
ru: Все сообщения

en: Emergency
ru: Аварийная

en: Alert
ru: Оповещение

en: Critical
ru: Критический
