Watchdog Notifier (7.x-1.3) - en to th translation catalogue (13 entries)

en: Delete
th: ลบ

en: Type
th: ประเภท

en: Error
th: ผิดพลาด

en: Severity
th: ระดับความรุนแรง

en: Warning
th: การเตือน

en: Month
th: เดือน

en: Other
th: อื่นๆ

en: Hour
th: ชั่วโมง

en: Notice
th: แจ้งให้ทราบ

en: All messages
th: ข้อความทั้งหมด

en: Emergency
th: กรณีฉุกเฉิน

en: Alert
th: แจ้งเตือน

en: Critical
th: วิกฤติ
