Watchdog Notifier (7.x-1.4) - en to af translation catalogue (6 entries)

en: Delete
af: Vee uit

en: Type
af: Tipe

en: Error
af: Fout

en: Severity
af: Strengheid

en: Warning
af: Waarskuwing

en: Other
af: Ander
