Watchdog Notifier (7.x-1.4) - en to az translation catalogue (14 entries)

en: Delete
az: Sil

en: Type
az: Növ

en: Error
az: Səhv

en: Severity
az: Ciddilik

en: Warning
az: Xəbərdarlıq

en: Month
az: Ay

en: Other
az: Digər

en: Hour
az: Saat

en: Notice
az: Xəbərdarlıq

en: Debug
az: Debaq

en: All messages
az: Bütün mesajlar

en: Emergency
az: Təcili

en: Alert
az: Xəbərdarlıq

en: Critical
az: Kritik
