Watchdog Notifier (7.x-1.4) - en to bo translation catalogue (10 entries)

en: Delete
bo: བསུབ་པ

en: Type
bo: རིགས

en: Error
bo: ནོར་འཁྲུལ

en: Severity
bo: གཟབ་ནན

en: Warning
bo: ཉེན་བརྡ

en: Month
bo: ཟླ་བ

en: Other
bo: གཞན

en: Hour
bo: ཆུ་ཚོད

en: Debug
bo: སྐྱོན་སེལ

en: All messages
bo: བརྡ་འཕྲིན་ཡོངས།
