Watchdog Notifier (7.x-1.4) - en to el translation catalogue (15 entries)

en: Delete
el: Διαγραφή

en: Type
el: Τύπος

en: Error
el: Σφάλμα

en: Severity
el: Σοβαρότητα

en: Warning
el: Προειδοποίηση

en: Month
el: Μήνας

en: Other
el: Άλλο

en: Hour
el: Ώρα

en: Notice
el: Ειδοποίηση

en: Debug
el: Αποσφαλμάτωση

en: Only
el: Μόνο

en: All messages
el: Όλα τα μηνύματα

en: Emergency
el: Έκτακτη ανάγκη

en: Alert
el: Συναγερμός

en: Critical
el: Κρίσιμο
