Watchdog Notifier (7.x-1.4) - en to fa translation catalogue (19 entries)

en: Delete
fa: حذف

en: Type
fa: نوع

en: Email Address
fa: آدرس پست الکترونیکی

en: Error
fa: خطا

en: Added
fa: اضافه شده

en: Severity
fa: شدت

en: Warning
fa: هشدار

en: Month
fa: ماه

en: Other
fa: ساير

en: Hour
fa: ساعت

en: Notice
fa: اطلاعیه

en: Minutes
fa: دقیقه

en: Debug
fa: اشکال زدایی

en: Scheduling
fa: زمان‌بندی

en: Only
fa: فقط

en: All messages
fa: همه پیام‌ها

en: Emergency
fa: وضعیت اضطراری

en: Alert
fa: هشدار

en: Critical
fa: بحرانی
