Watchdog Notifier (7.x-1.4) - en to lt translation catalogue (16 entries)

en: Delete
lt: Pašalinti

en: Type
lt: Tipas

en: Error
lt: Klaida

en: Added
lt: Pridėta

en: Severity
lt: Sunkumas

en: Warning
lt: Įspėjimas

en: Month
lt: Mėnesis

en: Other
lt: Kiti

en: Hour
lt: Valanda

en: Notice
lt: Įspėjimas

en: Minutes
lt: Minutės

en: Debug
lt: Derinimas

en: Scheduling
lt: Grafikas

en: Only
lt: Tik

en: All messages
lt: Visos žinutės

en: Critical
lt: Kritinė
