Watchdog Notifier (7.x-1.4) - en to pt translation catalogue (19 entries)

en: Delete
pt: Apagar

en: Type
pt: Tipo

en: Email Address
pt: Endereço de Email

en: Error
pt: Erro

en: Added
pt: Adicionado

en: Severity
pt: Severidade

en: Warning
pt: Aviso

en: Month
pt: Mês

en: Other
pt: Outros

en: Hour
pt: Hora

en: Notice
pt: Nota

en: Minutes
pt: Minutos

en: Debug
pt: Depurar

en: Scheduling
pt: Agendamento

en: Only
pt: Somente

en: All messages
pt: Todas as mensagens

en: Emergency
pt: Emergência

en: Alert
pt: Alerta

en: Critical
pt: Crítico
