Watchdog Notifier (7.x-1.4) - en to si translation catalogue (5 entries)

en: Delete
si: මකාදමන්න

en: Type
si: වර්ගය

en: Error
si: දෝෂය

en: Month
si: මාසය

en: Hour
si: පැය
