Watchdog Notifier (7.x-1.4) - en to sk translation catalogue (19 entries)

en: Delete
sk: Odstrániť

en: Type
sk: Typ

en: Email Address
sk: Emailová adresa

en: Error
sk: Chyba

en: Added
sk: Pridané

en: Severity
sk: Závažnosť

en: Warning
sk: Varovanie

en: Month
sk: Mesiac

en: Other
sk: Ostatné

en: Hour
sk: Hodina

en: Notice
sk: Oznam

en: Minutes
sk: Minúty

en: Debug
sk: Ladenie

en: Scheduling
sk: Plánovanie

en: Only
sk: Len

en: All messages
sk: Všetky správy

en: Emergency
sk: Stav núdze

en: Alert
sk: Výstrahy

en: Critical
sk: Kritické
