Watchdog Notifier (7.x-1.4) - en to tr translation catalogue (17 entries)

en: Delete
tr: Sil

en: Type
tr: Tip

en: Error
tr: Hata

en: Added
tr: Eklendi

en: Severity
tr: Önem derecesi

en: Warning
tr: Uyarı

en: Month
tr: Ay

en: Other
tr: Diğer

en: Hour
tr: Saat

en: Notice
tr: Dikkat

en: Minutes
tr: Dakika

en: Debug
tr: Hata ayıkla

en: Scheduling
tr: Zamanlama

en: All messages
tr: Tüm mesajlar

en: Emergency
tr: Acil durum

en: Alert
tr: Çok önemli

en: Critical
tr: Önemli
